Producent elementów i wyrobów z tworzyw sztucznych – Wielkopolska

Rawit, to wielkopolska firma, działająca od 1991 roku. Od początku funkcjonowania pracowaliśmy jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych, jak również jako projektant i producent form wtryskowych. Ponad 20 lat działalności naszej firmy sprawiło, że nasz park maszynowy technologicznie nie obiega od najnowszych rozwiązań światowych. W chwili obecnej 70% produkcji naszej firmy stanowią wyroby przeznaczone na eksport. Za cel stawiamy sobie zaspokojenie potrzeb naszych klientów dostarczając im zawsze na czas wyroby wysokiej jakości. Duży nacisk stawiamy na kontrolę produkcji na każdym etapie tworzenia wyrobu. Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów zainteresowanych produktami mało- jak również wielkogabarytowych.

RAWIT Sp. J. powstała w 1991 roku. Na terenie, jakim jest Wielkopolska, jest jedną z czołowych firm zajmujących się wytwarzaniem wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce. Firma posiada park maszynowy zgodny z najnowszymi rozwiązaniami światowymi, a 70% naszej produkcji przeznaczone jest na eksport. Bogata oferta i doświadczony personel umożliwiają szybką realizację zamówień.

Od 2012 roku posiadamy certyfikat ISO 9001

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, 

oś priorytetowa: 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach,
działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy.

 Tytuł projektu:  „Dotacja na kapitał obrotowy dla "RAWIT W. WARLICH I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA"”

 Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

 Planowane efekty projektu: 

  • Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa

 

Wartość projektu ogółem: 274 042,68 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 274 042,68 PLN
Beneficjent: "RAWIT W. WARLICH I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA"